Jen se nechat hýčkat?

Jen se tak nechat hýčkat?

Konečně se svět obrací zpět ke kráse v odlišnosti. Sláva!

Vidíme modelky pyšnící se právě tím, že nejsou “ dokonalé“. Ukazují, že ani všemohoucí Photoshop nenahradí přirozenou krásu každé z nás.

Víte proč Francouzky vypadají celý život skvěle i když snídají teplé croissanty s čokoládou, popíjejí šampaňské a nepohrdnou skvělou večeří?

Řídí se jednoduchým trikem o zapnutí knoflíčku u oblíbených kalhot. Co na tom zda jsou S nebo XXL.

Jde o to, cítit se ve svém těle sama sebou, stejně jako v těch kalhotách. Zadarmo? Ne.
První krok je vědět co chceme, souznít se sebou a občas se nechat trošku rozmazlovat.

Například u nás i díky zábalům Body wrap Cello gel. Na paže, bříško, zadeček.
Ale také na celé tělo. Vaše pokožka je krásně prokrvená, jemná, hladší. Směs všech těch kouzelných olejíčků udělá s vaší kůži vážně zázrak už po první aplikaci.

Ten pocit, když si stoupnete na váhu je paráda.
Ale ten pocit, když si můžete stoupnout i před zrcadlo …

Nechte se také hýčkat, užijte si svůj čas sama pro sebe.

Právě teď si můžete dopřát celotělový zábal včetně lůžkové infrasauny (nebo kombinace zábalu s kompresní masáží Lymfoven) z akčního balíčku 4x mimořádně za 2.880 Kč.

Ještě jste u nás nikdy nebyly?

Na první návštěvu našeho studia můžete využít slevu 150 Kč na veškeré naše služby. Pak už se stačí jen objednat.

Slevový kupón na první návštěvu získáte zde >>

Monika Hemerová
Majitelka Studia MODELACE. Je profesionální výživový poradce. Vystudovala biochemii a mikrobiologii. Fitness pro ženy Studio MODELACE založila v roce 2002. Zároveň provozuje soukromou výživovou poradnu v Praze, Poděbradech a Kolíně. Její vášní je od roku 2009 také poradenství v programu METABOLIC balance® - šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Autorka online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu>> Propaguje komplexní přístup ke zdraví a svá doporučení zakládá na nových vědeckých poznatcích a vlastních zkušenostech.Něco více o ní najdete zde>>