Když se cvičí, MUSÍ BÝT PLÁN, ideálně minimálně na příštích 14 dní? Kdo už ho má?

Náš vánoční dárek pro vás:

Přemýšlíte nad vhodným vánočním dárkem? Vyberte si jeden z našich vánočních balíčků a darujte relaxaci, pevnější zadeček nebo bříško. Dárkový poukaz zakoupíte ve studiu Modelace v Praze nebo Poděbradech:

Jsme ryze dámské fitness na Černém Mostě v Praze a také v centru Poděbrad.

Již od založení v roce 2002 se specializujeme na cílené hubnutí a formování ženského těla. Pro ženy, pro všechny váhové i věkové kategorie.

Naší další lukrativní nabídkou je pro vás možnost získat svůj osobní stravovací plán hubnutí včetně výživového poradenství v rámci programu METABOLIC balance ®.

Využijte naše 18ti leté zkušenosti:

Jsme experti na kombinaci aktivního cvičení s využitím nejmodernějších přístrojů a poznatků na cílené hubnutí.

Vyzkoušejte si cvičení u nás.

Na první návštěvu získejte slevový kupón, který lze uplatnit na veškeré naše služby. Zadáním Vašeho emailu a jména do formuláře tady >>>.
Pak už se stačí jen objednat!

Monika Hemerová
Majitelka Studia MODELACE. Je profesionální výživový poradce. Vystudovala biochemii a mikrobiologii. Fitness pro ženy Studio MODELACE založila v roce 2002. Zároveň provozuje soukromou výživovou poradnu v Praze, Poděbradech a Kolíně. Její vášní je od roku 2009 také poradenství v programu METABOLIC balance® - šetrná cesta změnit svoje stravovací návyky tak, že se již NIKDY nebudete mít potřebu vracet ke starému, nezdravému způsobu stravování a životnímu stylu. Autorka online kurzu hubnutí RESTART pro vaši dokonalou postavu>> Propaguje komplexní přístup ke zdraví a svá doporučení zakládá na nových vědeckých poznatcích a vlastních zkušenostech.Něco více o ní najdete zde>>