Tohle si nemůžu nechat pro sebe

Čtyři měsíce s programem  M E T A B O L I C  B A L A N C E:

Jsem skrblík a postupem času jsem přestala věřit všem hubnoucím programům. Začala jsem dietami, které se dají koupit v lékárně, urputným cvičením, které mě po dvou měsících přestalo bavit a dokonce jsem vyzkoušela i výživovou poradkyni, kde bylo povinností mimo dodržování jídelníčku kupovat a konzumovat tzv. doživovací produkty. Nikdy jsem nezhubla víc než 5 kg. Motivace mě brzy opustila a váha se opět vrátila. Po těchto zkušenostech jsem zanevřela na všechny hubnoucí pokusy a uchýlila jsem se k neřešení své váhy.
Skončilo to 15 kg nadváhy!

Naštěstí jsem potkala Moniku, která mi vysvětlila, na jaké bázi funguje program METABOLIC, začala mě motivovat spolu s Ivou v pohybu.
Dnes slavím čtvrtý měsíc a jsem spokojená, vitální a bez bolestí kloubů, které byly již na denním pořádku. Moje nynější váha je skoro o 12 kg nižší. Hubnu s radostí a bez trápení. Pokud si nevím rady s jídlem, zavolám Monice, a ta mi vždy ochotně zodpoví mé otázky. Podporuje nás svými recepty na jídla, která se pro nás hodí. Iva nás svědomitě a trpělivě vede v tělocvičně. Takže tohle hubnutí je zábavné a příjemné. Teď už vím, že nový jídelníček se stal mým novým životním stylem.

Milé dámy Moniko a Ivo, přijměte mé poděkování za péči, kterou nám věnujete.

Krásné vánoční svátky Vám přeje Ivana P.

Tak tento motivační email jsem dostala dnes ráno a krom toho, že mě velice potěšil, vím, že pro mnohé z vás bude inspirací. Vánoční soutěž hubnutí sice končí, ale další zajímavé akce u nás ve Studiu MODELACE začínají.
Ivanko děkujeme a také přejeme krásné svátky.